3 نکته سئو برای سال 2017

سئو یکی از مهم ترین مسائل برای شرکت ها برای حضور در فضای مجازی است. سئو در تئوری ساده به نظر می رسد اما تغییر الگوریتم های موتورهای جستجو، نحوه جستجوی کاربران، اتفاقات دنیای کسب و کار و … پیاده سازی این تئوری در واقعیت را با مشکلاتی روبرو می کند.

این بدین معنا است که باید به این تغییرات و اتفاقات توجه ویژه ای داشت تا بتوان فعالیت های خود را با آنها هماهنگ نمود. بنابراین در این متن تلاش داریم تا برخی از مواردی که در سال 2017 بر روی سئو تاثیرگذار هستند را معرفی نماییم.

  1. افزایش حجم و کیفیت مطالب

یکی از مواردی که در سال های اخیر شاهد آن هستیم تولید محتوا با حجم بالا و کیفیت مناسب توسط افراد گوناگون است. این به خودی خود چیز ناراحت کننده ای نیست اما اگر یک موضوع بارها و بارها توسط افراد مختلف و در جاهای گوناگون و تنها با تفاوت در کلمات و جملات عنوان گردد مشکل آغاز خواهد شد. در واقع مشکل محتوای مشابه (منظور محتوای تکراری نیست) در سایت های مختلف است که طولانی نیز هستند. برای رفع این مشکل سعی نمایید موضوع مورد نظر خود را با تعداد کلمات کمتری بیان نمایید. در واقع سعی نمایید مطالب کوتاه تری داشته باشید.

 

  1. افزایش قدرت نفوذ برندهای شخصی

برندهای شخصی یکی از ابزارهای پنهان فضای مجازی وهمچنین یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار است که می تواند توسط شما مورد استفاده قرار گیرد. داشتن یک برند شخصی می تواند انتشار مطالب، جلب اعتماد کاربران، افزایش ترافیک سایت شما را تسهیل نمایید.

 

  1. تجربه کاربری (user experience) عامل مهمی برای سئو

در سال های اخیر انتظارات کاربران از سایت ها به شدت افزایش یافته است. کاربران تمایل دارند از سایت هایی استفاده نمایید که سرعت بارگذاری آنها سریع تر است و همچنین کاربری آنها نیز ساده تر باشد.

به علت این افزایش انتظارات شاهد بوجود آمدن کلمه user experience optimization (UEO) هستیم. این کلمه در حال رشد و جایگزین شدن با SEO است. الگوریتم های گوگل نیز به سایت هایی که سرعت باگذاری سریع تری دارند، برای موبایل بهینه شده اند و کاربران تجربه بهتری از آنها دارند رتبه بهتری در نتایج جستجو اختصاص می دهند.

اگر تمایل دارید تا در نتایج جستجو رتبه بهتری داشته باشید نیاز است تا به تجربه کاربران توجه ویژه ای داشته باشید.

منبع

www.entrepreneur.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *